۱۰ مورد از بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت✔️✔️

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

دوست قدرتمند و بی نظیرم سلام در این مقاله به معرفی ۱۰ مورد از بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت می پردازیم.

این مقاله اطلاعات خوبی در باره بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت به شما می دهد و نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که تحقیق و مطالعه خو را در باره ارزهای دیجیتال افزایش دهید.

ارز دیجیتال پول دیجیتالی است که توسط یک سیستم مرکزی مانند دولت مدیریت نمی شود. در عوض، مبتنی بر فناوری بلاک چین است، که بیت کوین محبوب ترین آنها است.

این روزها ارز دیجیتال در وال اسریت هم طرفداران بسیاری داد، مثل ایران که روز به روز به این افراد اضافه می شود.

در حال حاضر بیش از ۵۰۰۰ ارز دجیتال در بازار وجود دارد. که بیت کوین همچنان پیشرو همه آنهاست.

سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال
آموزش سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال

با وجود اینکه می توانید کار خرید و فروش و ترید ارز دیجیتال را انجام دهید؛ این روزها بسیار از مردم از ارز دیجیتال به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن یاد می کنند.

اگر هنوز نمی دانید سرمایه گذاری خود را از کجا شروع کنید ، سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال می تواند خطرناک و پر ریسک باشد. و شدیدا توصیه می شود که با اطلاعات و آگاهی وارد این حوزه از سرمایه گذاری شوید.

اینها ۱۰ ارز دیجتال برتر هستند که ارزش سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۱ را دارند و جزی بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت به شمار می روند.

نکته: لطفا هر زمانی که این مقاله را می خوانید و از ارزهای دیجیتال آینده دار ، دارید حتما قیمت آن را زیر مقاله بنویسید تا بماند به یادگار

نام ارز دیجیتالقیمت به دلار در تاریخ ۲۵ آگوست ۲۰۲۱قیمت به تومان در تاریخ سوم شهریور ۱۴۰۰
Bitcoin | بیت کوین$۴۷,۵۷۸۱,۳۴۵,۷۷۳,۴۵۶
Ethereum | اتریوم$۳,۱۳۶.۸۱۸۸,۶۳۸,۳۶۹
Binance Coin | بایننس کوین$۴۷۸.۳۹۱۳,۵۵۲,۷۸۸
Tether | تتر$۱.۰۰۲۸,۳۳۴
Cardano | کاردانو$۲.۶۵۷۵,۱۲۶
Polkadot | پول کا دات$۲۴.۹۹۷۰۷,۹۰۰
Ripple | ریپل$۱.۱۵۳۲,۴۸۶
Litecoin | لایت کوین$۱۷۲.۵۹۴,۸۸۹,۳۸۹
Chainlink | چین لینک$۲۵.۷۷۷۳۰,۱۵۴
Stellar | استلار$۰.۳۴۸۸۹۷۹,۹۰۰

بیت کوین (BTC) بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری است؟

بیت کوین با سابقه ترین ارز دیجیتال موجود بوده است. به راحتی می توان فهمید که چرا رهبر است.

با قیمت ، حجم بازار و حجم بسیار بالاتر از سایر گزینه های سرمایه گذاری. حتی با وجود هزاران ارز دیجیتال دیگر در بازار ، بیت کوین همچنان ۴۰ درصد از ارزش بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است.

بیت کوین

بسیاری از کسب و کارها در حال حاضر بیت کوین را به عنوان ابزار و پول دیجیتال پرداخت قبول می کنند، که این رمز ارز را به یک سرمایه گذاری هوشمند تبدیل می کند.

ویزا با بیت کوین معامله می کند و ایلان ماسک ، مدیرعامل تسلا ، اخیراً ۱.۵ میلیارد دلار در آن سرمایه گذاری کرده است.

به علاوه ، بانک های بزرگتر نیز شروع به گنجاندن معاملات بیت کوین در پیشنهادات خود کرده اند.

مقاله سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

ریسک های سرمایه گذاری در بیت کوین

ارزش بیت کوین تمایل زیادی به نوسان دارد. ممکن است شاهد افزایش یا کاهش قیمت هزاران دلار در هر ماه باشید.

اگر نوسانات ناگهانی مانند این شما را عصبی می کند ، ممکن است بخواهید از سرمایه گذاری در بیت کوین اجتناب کنید. در غیر این صورت ، بیت کوین نشان داده و حوزه‌ی ارز دیجیتال یک سرمایه گذاری بلندمدت هوشمند است.

این نوسانات نباید چندان نگران کننده باشد.

دلیل دیگر برای تجدید نظر در سرمایه گذاری در بیت کوین ، قیمت آن است. با قیمتی که بیت کوین دارد یعنی بیش از ۵۰،۰۰۰ دلار ، بیشتر مردم نمی توانند یک بیت کوین را خریداری کنند.

برای سرمایه گذارانی که می خواهند از خرید سهام جزئی اجتناب کنند ، این کار بی فایده ای است.

توضیح: واحد کوچک تر بیت کوین؛ هر بیت کوین چند ساتوشی است؟!

ساتوشی بیت کوین

۱ ساتوشی = ۱ میکرو بیت‌‌سنت (کوچک‌ترین واحد)

۱۰۰ میلیون ساتوشی = ۱ بیت کوین

اتریوم (ETH)

اتریوم با بیت کوین متفاوت است زیرا تنها یک ارز رمزنگاری شده نیست. این همچنین شبکه ای است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد ارز دیجیتال خود را با استفاده از شبکه اتریوم ایجاد کنند.

در حالی که اتریوم از نظر ارزش بیت کوین بسیار عقب است ، از سایر رقبا نیز بسیار جلوتر است.

حتی اگر سالها پس از برخی ارزهای رمزنگاری شده دیگر ظاهر شد ، اما به دلیل فناوری منحصر به فرد خود ، از جایگاه خود در بازار بسیار فراتر رفته است.

اتریوم

خطرات سرمایه گذاری در اتریوم

در حالی که اتریوم از فناوری بلاک چین استفاده می کند ، تنها یک خط برای انجام معاملات دارد. این می تواند منجر به زمان بیشتری برای پردازش تراکنش ها در هنگام بارگیری بیش از حد شبکه شود.

هک در سال ۲۰۱۶ منجر به از دست دادن بیش از ۶۰ میلیون دلار اتر به دلیل نقص در کیف پول اتریوم شد. در حالی که این شرکت در زمینه افزایش امنیت خود گام برداشته است ، هرگونه سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده همیشه دارای خطرات است.

بایننس کوین (BNB)

بایننس کوین یکی از معدود ارزهای رمزنگاری شده است که پس از سال ۲۰۱۷ به بالاترین حد خود رسید. در آن سال بازار صعودی وجود داشت و قیمت تمام ارزهای رمزنگاری شده بر روی آن افزایش یافت و قبل از ظهور به اوج خود رسید و ارزش آن کاهش یافت.

بر خلاف سایر ارزهای رمزنگاری شده ، Binance Coin روند آهسته اما مداوم را پس از سال ۲۰۱۷ ادامه داد. به دلیل عملکرد ، Binance Coin ثابت شده است که یکی از پایدارترین گزینه های سرمایه گذاری است و خطرات کمتری دارد.

بایننس کوین BNB

خطرات سرمایه گذاری در بایننس کوین

چیزی که Binance Coin را از رقبای خود متمایز می کند این است که توسط یک شرکت به جای گروهی از توسعه دهندگان فناوری ایجاد شده است. اگرچه تعهد Binance Coin به حفظ بلاک چین قوی بسیاری از شک و تردیدها را به خود جلب کرده است ، اما برخی از سرمایه گذاران از این ارز رمزنگاری شده و مسائل امنیتی احتمالی آن تردید دارند.

تتر (USDT)

تتر از همه ارزهای رمزنگاری شده پایدارتر است زیرا به دلار آمریکا وابسته است.

برای هر واحد Tether ، یک دلار در بانک فدرال رزرو وجود دارد. این Tether را برای سرمایه گذارانی که می خواهند با ارز رمزنگاری شده خود معامله کنند بسیار عالی می کند.

تتر

خطرات سرمایه گذاری در Tether

سرمایه گذاران سوالات خود را در مورد موجودی ذخیره واقعی مطرح کرده اند. تردید وجود دارد که واقعاً یک دلار آمریکا در بانک ذخیره برای هر واحد Tether وجود دارد. اگر این امر هرگز رد شود ، ارزش سهام Tether می تواند به سرعت کاهش یابد.

با وجود ارز دیجیتالی مثل تتر یا دای هنوز خیلی از افراد برای خرید دلار به صرافی ها می روند و صف های طولانی تشکیل می دهند!

کاردانو (ADA)

شبکه کاردانو Cardano دارای رد پای کوچکتری است که به دلایل مختلف برای سرمایه گذاران جذاب است.

برای انجام معامله با ارز دیجیتال کاردانو آدا Cardano ADA انرژی کمتری نسبت به شبکه بزرگتری مانند بیت کوین صرف می شود.

این بدان معناست که معاملات سریعتر و ارزان تر هستند.

ادعا می کند که سازگارتر و امن تر است. کاردانو به طور مداوم توسعه خود را بهبود می بخشد تا از هکرها جلوتر باشد.

خطرات سرمایه گذاری در کاردانو ADA

حتی با وجود یک شبکه بهتر ، کاردانو ممکن است نتواند با ارزهای رمزنگاری شده بزرگتر رقابت کند. پذیرندگان کمتر به معنای توسعه دهندگان کمتر است.

این برای اکثر سرمایه گذاران که می خواهند نرخ پذیرش بالایی را ببینند ، جذاب نیست.

این پلتفرم برنامه های بزرگی دارد ، اما در مورد اینکه آیا می تواند از این پتانسیل استفاده کند ، تردیدهایی وجود دارد.

از نوسانات بازار دلسرد نشوید. سرمایه گذاری شما ممکن است روزی ضرر کند و روز دیگر سود کسب کند. به جای گرفتار شدن در تغییرات روزمره ، به تصویر بزرگ نگاه کنید.

Polkadot (DOT)

Polkadot توسط رهبران Ethereum ایجاد شد که جدا شدند و ارز دیجیتال خود را با یک شبکه بهتر تشکیل دادند. به جای داشتن یک “خط” واحد برای انجام معاملات ، Polkadot چندین مسیر دارد.

پولکادات

این ارز رمزنگاری شده برای پاداش سرمایه گذاران واقعی طراحی شده است و افرادی را که فقط در بازار بورس معامله می کنند برای کسب درآمد سریع از بین می برد. سرمایه گذارانی که در شرکت مشغول به کار هستند نیز می توانند در تصمیم گیری در موارد زیر کمک کنند:

هزینه های شبکه
ارتقاء شبکه
ایجاد یا حذف پاراچین ها

خطرات سرمایه گذاری در Polkadot

موسس Polkadot ، Gavin Wood ، اولین بار در سال ۲۰۱۶ ارز رمزنگاری شده را از طریق کاغذ سفید معرفی کرد. در پایان سال ۲۰۲۰ ، Polkadot معامله در بازار سهام را آغاز کرد. با چنین سابقه کوتاهی ، Polkadot سابقه ای برای مقایسه ندارد ، بنابراین این یک سرمایه گذاری خطرناک برای خریداران بالقوه است.

ریپل (XRP)

ریپل شرکتی است که از رمز XRP رونمایی کرد و برای سرمایه گذاران جذاب است زیرا با ارائه تراکنش های بین المللی خود را از سایر ارزهای رمزنگاری شده متمایز می کند. در بانک ، انتقال پول بین المللی می تواند تا ۱۰ روز کاری طول بکشد. با Ripple ، معاملات مشابه چند ثانیه طول می کشد.

ریپل

به علاوه ، ریپل با بانک های بزرگ سراسر جهان قرارداد دارد. هرچه قراردادهای بیشتری داشته باشد ، دسترسی رمزنگاری Ripple برای پذیرندگان بیشتر است.

خطرات سرمایه گذاری در ریپل

ریپل در سال ۲۰۱۷ وعده داد که ارزش آن ۳۶۰۰۰ درصد جهش کرد. با این حال ، وقتی به این واقعیت توجه می کنید که درصد سهام به ارزش سهام ۲.۴۰ دلار در حال رشد است ، کمتر قابل توجه است. همانطور که در مورد ارزهای رمزنگاری شده تحقیق می کنید ، درصد های زیادی حواس شما را پرت نکند. به اعداد واقعی بروید و ببینید رشد واقعاً به چه معناست.

لایت کوین

Litecoin که در ابتدا در سال ۲۰۱۱ تأسیس شد ، همزمان با بیت کوین وارد بازار شد. با این حال ، به همان شیوه انجام نشد. لایت کوین چهار برابر سریعتر از بیت کوین تراکنش ها را انجام می دهد.

لایت کوین

در سال ۲۰۱۷ ، این اولین ارز رمزنگاری شده بود که تراکنش شبکه Lightning را تکمیل کرد. انتقال در کمتر از یک ثانیه به پایان رسید. اگر این شرکت استفاده از شبکه Lightning را برای معاملات سریعتر گسترش دهد ، ارزش Litecoin به طور چشمگیری افزایش می یابد.

خطرات سرمایه گذاری در لایت کوین

از آنجا که لایت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده با بیت کوین ارتباط نزدیکی دارند ، ارزش آنها به طور کلی همراه با بیت کوین در نوسان خواهد بود. این بدان معناست که ارزش همانند بیت کوین بالا و پایین می رود ، اگرچه با نرخ کمتر. اگر نوسانات بیت کوین را منفی می دانید ، ممکن است Litecoin انتخاب خوبی برای شما نباشد.

چین لینک

Chainlink به عنوان یک ارز رمزنگاری شده منحصر به فرد است زیرا قیمت جذابی دارد. در حالی که خرید سهام مقرون به صرفه است ، اما قیمت آن نیز به اندازه ای بالا است که سهام پنی محسوب نمی شود. این برای سرمایه گذاران جذاب است زیرا ثابت کرده است که می تواند ارزش خود را افزایش دهد و هنوز فضای زیادی برای رشد وجود دارد.

چین لینک

همچنین برای تجارت در Coinbase ، یکی از بزرگترین برنامه های رمزنگاری شده در جهان ، در دسترس است. دسترسی بیشتر نیز باعث جذابیت Chainlink برای سرمایه گذاران می شود.

خطرات سرمایه گذاری در Chainlink


در حالی که هنوز بالای هزاران ارز رمزنگاری شده دیگر قرار دارد ، حجم و ارزش بازار آن کمتر از ارزهای رمزنگاری جذاب تر است. به همین دلیل است که Chainlink در لیست ۱۰ رتبه پایین قرار دارد.

استلار (XLM)

Stellar’s Lumens ، که با نام XLM نیز شناخته می شود ، تأسیس شد تا در جهان ارزهای رمزنگاری شده به نیازهای داخلی کمک کند. این در اصل PayPal شبکه های ارزهای رمزنگاری شده است و به عنوان پلی بین بانک ها و شبکه های بلاک چین عمل می کند.

به عنوان یک شبکه غیر متمرکز ، Stellar می تواند هر ارز را تبدیل کرده و در کانال ها مبادله کند. این معاملات را ارزان تر و سریعتر از آنچه در یک بانک سنتی انجام می شود ، می کند.

استلار

خطرات سرمایه گذاری در Stellar (XLM)


از آنجا که Stellar (XLM) به یک بازار طاقچه می پردازد ، احتمالاً شرکت های دیگر سعی می کنند در برابر آن رقابت کنند. اگر شبکه رمزنگاری دیگری بستر بهتری ایجاد کند و ترافیک را از Stellar بگیرد ، می تواند بر ارزش سهام شرکت تأثیر بگذارد.

نصیحت
بدون ادامه تحصیل در مورد بازار ، به هیچ تعداد سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری اکتفا نکنید. یک شبکه جدید ارزهای رمزنگاری شده می تواند به راحتی رتبه ها را بالا ببرد و به عنوان یک رهبر برتر از سایر سیستم عامل ها ظاهر شود. به عنوان یک سرمایه گذار ، هوشمندانه ترین کاری که می توانید انجام دهید این است که از اتفاقات بازار آگاه باشید.

رتبه بندی برترین انتخاب ارزهای رمزنگاری شده

یک جستجوی سریع آنلاین انجام دهید و ده ها توصیه برای نحوه سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده پیدا خواهید کرد. در انتخاب ۱۰ مورد برتر ، عوامل زیر در نظر گرفته شد.

طول عمر
ارز دیجیتال چند سال است که وجود دارد؟ ارزهای رمزنگاری شده جدید بلافاصله منتفی نیستند ، اما داشتن داده های تاریخی برای مقایسه به شما کمک می کند تا ببینید عملکرد یک شرکت تا به حال چگونه بوده است.

ضبط آهنگ
عملکرد این شرکت در طول سالهای فعالیت خود چگونه بوده است؟ اگر ثبات قیمت را مشاهده می کنید ، این نشانه خوبی است. اگر متوجه شدید که ارز رمزنگاری شده در حال افزایش است و با گذشت زمان ارزش بیشتری پیدا می کند ، این حتی بهتر است.

خوب است بدانید
عملکرد گذشته است، نشان دهنده عملکرد آینده نیست. در هر زمان همه چیز می تواند تغییر کند و یک سرمایه گذاری ممکن است بهتر یا بدتر از گذشته عمل کند.

امیدواریم مطالعه مقاله بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت برای شما مفید واقع بشه و بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

توجه: معرفی بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری صرفا یک آگاهی رسانی است و شما فاکتور های دیگری را هم برای ورود یا خرید ارز دیجیتال مد نظر بگیرید.

تهیه و ترجمه:

همتا مقصودی – تیم تحریریه مقصودی دات کام

منابع : CoinMarketCap | gobankingrates

خواندن این مطالب ارز دیجیتال هم حتما به آگاهی کمک می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فقط برای افراد هدفمند

همین الان دانلود کنید

درسته، این فرم‌ها بصورت رایگان برایتان ارسال می‌شود
همین الان برام ایمیل شود
هیچ اتفاقی، اتفاقی نمی‌افتد
close-link