بهترین سرمایه گذاری چیه؟! چطور ۱ دلار رو ۳۰ برابر کنیم؟! ✔️

بهترین سرمایه گذاری چیه؟!

کجا سرمایه گذاری کنیم که بهترین رشد رو داشته باشه؟!

یه مبلغی پول دارم می خوام یه جای مطمئن سرمایه گذاری کنم؛ بهترین سرمایه گذاری از نظر شما چیه؟!

هر جا سرمایه گذاری کردم، نتیجۀ مد نظرم رو نگرفتم، چه سرمایه گذاری ریسک پایینی داره؟!

درود بر همه شما همراهان همدرس و ارزشمندم؛ خیلی چیزها در مدرسه یاد ندادند که می توانستند یادمون بدن یا الان هم می تونند به بچه ها یاد بدن و یکی از این نگرش و دیدگاهها، خوب سرمایه‌گذاری کردن است.

بهترین سرمایه گذاری رو کجا، چه وقت و چگونه انجام بدیم؟! سرمایه گذاری درست و اصولی هم یکی از مهارت هایی است که می توانست در مدرسه یاد داده شود.

من محسن مقصودی هستم؛ مربی مهارت های زندگی و کسب و کار اینترنتی و خیلی خوشحالم که از این طریق با شما دوستان ارزشمندم در ارتباط هستم.

سوال هایی که در بالا مطرح کردم، بخشی از سوال هایی است که در بین سوال های پر تکرار کسانی که می خواهند مسیر تغییر مثبت در زندگی خودشان را استارت بزنند، پرسیده می شود.

بهترین جای سرمایه گذاری کجاست؟! بهترین سرمایه گذاری چیه؟!

همۀ ما توی زندگی و کسب و کار خودمون روش های زیادی را برای سرمایه گذاری در نظر داشتیم و انجام دادیم. اما در بین این سرمایه گذاری ها مواردی هستند که با یکبار سرمایه گذاری می توانیم همیشه ازشون سود بگیریم.
در این ویدیو به بیان خاطره‌ای از دارن هاردی که به توصیه برایان تریسی اشاره می کنه پرداختیم و همینطور نظر جیم ران؛ بهترین مربی توصعه فردی را با شما در میان گذاشتیم.

حتما نظر خودتون رو در این باره کامنت کنید و کانال رو دنبال کنید بزودی مطالب بسیار ارزشمندی رو با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

می خوام بهترین سرمایه گذاری رو انجام بدم، چکار کنم؟!

اگر می خوای روی آموزش و یادگیری مهارت های زندگی و کسب و کار کار کنی و استعداد و مهارت های خودت رو بشناسی، توی اونها حرفه ای بشی و به درآمد و آرامش مد نظرت دست پیدا کنی حتما از مسیری که پیشنهاد می دم استفاده کن!

لوگو سایت محسن مقصودی

تهیه تست دیسک قدم آغازین ورود به بهترین سرمایه گذاری

در گفتگو به تست رفتارشناسی دیسک اشاره کردیم که دوستان علاقمند می تونند از طریق کلیک بر روی دکمه زیر این تست دیسک رو تهیه کنند.

هدیه‌ی ویژه دوستانی که فایل چیزهایی که در مدرسه یاد ندادند را دیدند

در لابلای لایو چه چیزهایی در مدرسه به ما یاد ندادند به دوستان قول هدیه‌ دادیم که شما هم می تونید زمانی که این لایو رو دیدید به روشی که در آن گفته می شه هدیه‌ی خودتون رو دریافت کنید

ویدیوی کامل چیزهایی که در مدرسه یاد ندادند

خواندن این مطالب مهارت های زندگی هم حتما به آگاهی کمک می کند

شاد و سربلند و پیروز باشید و بدرخشید
محسن مقصودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فقط برای افراد هدفمند

همین الان دانلود کنید

درسته، این فرم‌ها بصورت رایگان برایتان ارسال می‌شود
همین الان برام ایمیل شود
هیچ اتفاقی، اتفاقی نمی‌افتد
close-link