۵ راه برای کسب درآمد از ارز دیجیتال✔️✔️

آیا به ارز دیجیتال به عنوان راهی برای کسب پول نقد اضافی و کسب درآمد منظم علاقه دارید؟ شاید داستان‌های موفقیت‌آمیزی از افرادی شنیده باشید که در اوایل کار سکه‌ها را می‌خرند و پس از مدتی با افزایش قیمت، سود زیادی به دست می‌آورند.

نکتۀ مهمی که وجود دارد ما می توانیم در بازار فارکس و ارز دیجیتال از بازار صعودی و بازار نزولی سود بدست بیاوریم.

شاید شما حتی دوستان یا آشنایان متبحر فناوری داشته باشید که از استخراج ارزهای دیجیتال درآمد کسب می کنند.

معرفی شما به ارزهای دیجیتال هر چه باشد، شما تنها نیستید که این دارایی نوظهور را به عنوان راهی برای به دست آوردن سود بیشتر کشف می کنید.

این مقاله اطلاعات خوبی در باره بهترین ارز دیجیتال برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال به شما می دهد و نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که تحقیق و مطالعه خو را در باره ارزهای دیجیتال افزایش دهید.

با وجود محبوبیت روزافزون، صنعت ارزهای دیجیتال از بسیاری جهات هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار دارد.

کارشناسان اغلب توصیه می کنند قبل از انجام هر گونه سرمایه گذاری، یک تحقیق کامل در مورد صرافی ها، سکه ها و برنامه های کیف پولی که با اهداف خاص شما مطابقت دارند، انجام دهید.

برای مثال، توجه به این نکته مهم است که همه کیف‌پول‌های ارزهای دیجیتال در مورد توانایی خرید، تجارت و ذخیره‌سازی سکه‌ها یکسان ایجاد نمی‌شوند. به عنوان مثال، سکه حریم خصوصی Monero باید به طور کامل از کیف پول رایگان Monero اجرا شود، در حالی که کیف پول های دیگر ممکن است ادعا کنند که از چندین ارز پشتیبانی می کنند.

سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال
آموزش سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال

هنگامی که در مورد ارزهای مورد علاقه خود و کیف پول هایی که می خواهید برای ذخیره و تجارت آنها استفاده کنید، تحقیق کردید، می توانید شروع به مطالعه روش های هوشمند برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال کنید.

برای شروع، این مقاله چند راه متداول برای کسب سود از تجارت ارزهای دیجیتال را بیان می کند.

بخرید و نگه دارید؛ هودل کنید (HODL)

این روش سنتی خرید سکه با قیمت‌های پایین و نگهداری طولانی‌مدت آن‌ها برای افرادی با اهداف سرمایه‌گذاری بلندمدت بهترین است.

با استفاده از این روش، سرمایه‌گذاران باید برای رسیدن به سود مدت طولانی صبر کنند، زیرا می‌توانند انتظار داشته باشند ارزی را که خریداری می‌کنند برای ماه‌ها یا حتی سال‌ها ذخیره کنند و منتظر افزایش قیمت باشند.

خیلی دیر نشده است که آنها می توانند توکن ها را با قیمتی بسیار بالاتر از آنچه که در زمان خرید پرداخت می کردند، دوباره بفروشند.

هودل همان هولد است

کسانی که این رویکرد را در نظر می گیرند باید برای سطوحی از ریسک مالی نیز آماده باشند، زیرا قیمت ارزهای دیجیتال می تواند به سرعت در نوسان باشد.

در حالی که ارزهای دیجیتالی مثل بیت کوین، اتریوم، بایننس کوین، شیبا یا دوج‌کوین ممکن است روند صعودی خود را برای چند سال حفظ کنند، سکه های جدیدتر ممکن است در دام انتشار با قیمت های بالا و متعاقبا کاهش ارزش بیفتند.

اگر این توکن‌ها نتوانند به تبلیغات اولیه خود عمل کنند، یا به این دلیل که افراد کافی آن‌ها را نمی‌خرند یا به دلیل اینکه عملکرد مفیدی به اندازه کافی انجام نمی‌دهند، زمان زیادی طول می‌کشد تا بازیابی شوند یا به طور کامل از بازار حذف شوند.

معاملات درون روز

بیت کوین

برای کسانی که تمایلی به قفل کردن سرمایه خود در سرمایه گذاری های بلند مدت ندارند، معاملات روزانه با ارزهای دیجیتال افق سرمایه گذاری بسیار کوتاه تری دارد.

سرمایه‌گذاران کوتاه‌مدتی که در معاملات روزانه شرکت می‌کنند اغلب به عنوان معامله‌گران فعال یا سرمایه‌گذاران فعال شناخته می‌شوند، زیرا آنها بسیار سریع‌تر و بیشتر از سرمایه‌گذاران بلندمدت خرید و فروش می‌کنند.

این سرمایه گذاران در مورد چگونگی تغییر ارزش ارز انتخابی آنها در بازار در طول زمان حدس می زنند و تلاش می کنند همیشه با کمترین ارزش ممکن خرید کنند و با بالاترین ارزش ممکن بفروشند.

کارشناسان عمدتا معاملات روزانه را به کسانی توصیه می کنند که دانش عمیقی از بازار ارزهای دیجیتال دارند.

این افراد به احتمال زیاد با این که چگونه و چرا ارزهای دیجیتال مختلف می توانند ارزش خود را از دست بدهند یا به دست آورند، آشنا هستند. این رویکرد همچنین مستلزم ریسک بالاتری نسبت به معاملات سنتی خرید و نگه‌داشتن ارزهای دیجیتال است، زیرا سرمایه‌گذاران اساساً روی زمانی شرط می‌بندند که بازار سکه به نفع آنها حرکت کند.

سود سهام ارزهای دیجیتال به دست آورید

یک راه منفعل تر برای کسب درآمد از ارز دیجیتال خود، خرید سکه هایی است که سود سهام را برای شما به ارمغان می آورد. سود سهام ارزهای دیجیتال مشابه سود سهام نقدی است که ممکن است از سهام یا اوراق قرضه دریافت کنید.

به عبارت ساده، سود سهام پرداختی جزئی است که به سهامداران یک شرکت در پایان یک سه ماهه یا یک سال، بسته به یک توافق توافق شده، پرداخت می شود. به عبارت ساده، کل سود یک شرکت برای یک دوره مشخص بین سهامداران توزیع و توزیع می شود.

تا زمانی که از قبل موجودی زیادی داشته باشید، احتمالاً به دست آوردن سود سهام، درآمد بادآورده مالی زیادی برای شما به همراه نخواهد داشت، اما می تواند راهی آسان و کم خطر برای سرمایه گذاری از آنچه در حال حاضر دارید باشد.

با این حال، همه ارزهای دیجیتال سود سهام پرداخت نمی کنند، بنابراین باید تحقیقات دقیقی در مورد سکه های دارای سود سهام انجام دهید و اینکه آیا این سود سهام ارزش سرمایه گذاری را دارد یا خیر.

وام روشی دیگر برای درآمد از ارز دیجیتال

مشارکت در وام‌های ارزهای دیجیتال می‌تواند به عنوان یک راه بالقوه سودآور دیگر برای کسب درآمد از سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال باشد.

مشابه وام‌های سنتی که افراد با بانک‌ها و سایر موسسات مالی منعقد می‌کنند، وام‌های ارز دیجیتال شامل بستن قرارداد بین وام‌گیرندگان و وام دهندگان است.

با این حال، برخلاف وام‌های سنتی، وام‌های رمزنگاری شده، تراکنش‌های همتا به همتا بین کاربران فردی هستند، نه بین افراد و سازمان‌ها.

قراردادهای وام رمزنگاری معمولاً شامل وام گیرندگانی است که دارایی‌ها یا دارایی‌های کریپتو را وثیقه می‌گیرند و موافقت می‌کنند که در مدت زمانی که برای بازپرداخت وام لازم است، بهره پرداخت کنند.

وام دهنده شرایط قرارداد را می پذیرد و در صورت لزوم پول نقد یا سایر ارزهای دیجیتال را در اختیار وام گیرنده قرار می دهد. به این ترتیب، وام دهندگان می توانند به طور موقت از دارایی های رمزنگاری شده وام گیرندگان استفاده کنند و از پرداخت بهره سود ببرند.

با این حال، اگر می‌خواهید تلاش کنید و از ارزهای رمزنگاری‌شده درآمد کسب کنید، حتماً قبل از وارد کردن هر گونه پولی در معادله، مطالعه کنید.

در مورد فراز و نشیب های بازار، ویژگی های خاص سکه انتخابی خود و قابلیت های کیف پول و پلت فرم معاملاتی دلخواه خود تحقیق کنید. آگاه ماندن، کلیدی است که می توانید با خیال راحت در این بخش مالی چالش برانگیز پیمایش کنید و بالاترین بازده ممکن را در سرمایه گذاری خود ایجاد کنید.

در ایردراپ ارز دیجیتال شرکت کنید

یکی دیگر از روش های فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال مشارکت و دریافت ایردراپ است.

ایردراپ یک استراتژی برای معرفی پروژه های جدید ارز دیجیتال به شمار می رود.

ما در یک مقالۀ مفصل تری به معرفی ایردراپ پرداخته‌ایم که از طریق دکمۀ زیر می‌توانید آن را بخوانید.

تهیه و ترجمه:

همتا مقصودی – تیم تحریریه مقصودی دات کام

صفحه ما در اینستاگرام

خواندن این مطالب ارز دیجیتال هم حتما به آگاهی کمک می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فقط برای افراد هدفمند

همین الان دانلود کنید

درسته، این فرم‌ها بصورت رایگان برایتان ارسال می‌شود
همین الان برام ایمیل شود
هیچ اتفاقی، اتفاقی نمی‌افتد
close-link