راه‌های جذب فالور واقعی اینستاگرام در سال۱۴۰۰✔️

راه‌های جذب فالور واقعی اینستاگرام در سال۱۴۰۰

آیا می دانید چگونه می توانید فالوورهای اینستاگرام را بدست آورید؟! بدون پرداخت هزینه ربات‌ها یا سایر تاکتیک‌های غیر واقعی؟

خوب رسیدیم به بحث شیرین راه‌های جذب فالور واقعی اینستاگرام. با وجود آنکه جذب فالوور واقعی که به آسانی مانند گذشته نیست، اما هنوز هم امکان گرفتن فالوورهای بیشتر در اینستاگرام وجود دارد … شما فقط باید تاکتیک های مناسب را بدانید!

در ادامه آموزش هایی که برای اینستاگرام مارکتینگ و کسب و کار اینترنتی بر روی سایت مقصودی دات کام گذاشته ایم در این مقاله هم آخرین راه های موفقیت در اینستاگرام را با هم مرور خواهیم کرد.

برای ورود به صفحه اینستاگرام محسن مقصودی اینجا کلیک کنید

چگونه فالوور واقعی و رایگان در اینستاگرام بدست بیاوریم؟!

خوب همانطور که گفتیم راه‌های جذب فالور واقعی اینستاگرام در سال۱۴۰۰ کمی متفاوت تر از سال های قبلی شده است که نیاز به بالا بردن آگاهی خود نسبت به تغییر الگوریتم های جدید اینستاگرام داریم

در این مقاله کاربردی به ۸ موردی که در زیر به آنها اشاره کرده ام خواهیم پرداخت که بتوانیم به کمک آنها فالور واقعی و رایگان بدست بیاوریم

۱. ارسال پیوسته
۲. در اولین تأثیرگذاری، قوی عمل کنید
۳. ریلز اینستاگرام ایجاد کنید
۴. استراتژی عنوان خود را جذاب کنید
۵. با برندها و تولیدکننده گان محتوای همفکر خود همکاری کنید
۶. حساب اینستاگرام خود را در وب سایت یا خبرنامه خود تبلیغ کنید
۷. به طور فعال با فالورهای خود مشارکت کنید
۸. از تجزیه و تحلیل عملکرد خود بیاموزید

نکته ۱: ارسال مداوم

اهمیت سازگاری در اینستاگرام را نمی توان انکار کرد.

با ارسال منظم ، عملاً به دنبال کنندگان خود می گویید که از شما چه انتظاری دارند-خواه این استوری های روزانه اینستاگرام باشد ، یا هر هفته دوبار یا چند پست فید در هفته

ارسال مداوم بیشتر می تواند به تعامل شما در اینستاگرام نیز کمک کند. وقتی دنبال کنندگان شما از شما انتظار ارسال مطلب را دارند ، به احتمال زیاد با محتوای شما تعامل و تعامل دارند.

با این اوصاف ، حفظ برنامه ارسال مداوم همیشه آسان نیست. وقتی در حال ایجاد محتوا هستید ، در کنار سایر وظایف تجاری ، ارسال روزانه هر روز زمان بر است.

برای یک راه حل سریع ، می توانید از ابزار برنامه ریزی ، مانند Later استفاده کنید. با Later ، می توانید به راحتی عکس ها ، فیلم ها ، پست های چرخ فلک و موارد دیگر را تنها با چند کلیک برنامه ریزی کنید:

با برنامه ریزی و برنامه ریزی پست های اینستاگرام خود از قبل ، می توانید محتوا را حتی در مواقعی که مشغول کار هستید بیرون بیاورید. این یک صرفه جویی بزرگ در زمان است!

نکته: فرکانس ارسال را آزمایش کنید و ببینید جامعه شما چگونه واکنش نشان می دهد. اگر از ارسال روزانه (یا هر روز در میان) تعداد فالوورها و مشارکت خود را افزایش می دهید – این کار را انجام دهید!

 

نکته ۲: اولین برداشت قوی را انجام دهید

به گفته محققان ، در ۷ ثانیه اول ملاقات با شما ، افراد تصور محکمی از شخصیت شما خواهند داشت – و این می تواند حتی کوتاهتر از طریق آنلاین باشد.

 

با در نظر گرفتن این موضوع ، بیوگرافی و فید اینستاگرام شما می تواند به طور جدی بر روی “فالو کردن” افراد ضربه بزند.

اولین قدم داشتن یک بیوگرافی در اینستاگرام است که به وضوح توضیح می دهد که مارک شما چه کار می کند و برای چه کسانی (با نام مستعار مخاطبان مورد نظر شما).

اگر فضای شخصیتی دارید ، می توانید ارزشها یا یک نکته جالب را نیز در مورد خودتان قرار دهید تا شما را از رقبای صنعت خود متمایز کند.

هنگامی که یک بیوگرافی از آن راضی هستید ، ایجاد یک فید منسجم (یا زیبایی اینستاگرام) می تواند برای اولین کسی که نمایه شما را پیدا می کند ، تأثیر اولیه خوبی بگذارد.

آیا مانند جاسمین ویلیامز کارآفرین از الگویی پیروی می کند؟ یا ترکیبی از عکس های محصول و شیوه زندگی مانند نمایندگی Studio Sophomore است؟

تصاویر کنار هم از فیدهای اینستاگرامjasminewilliamsmedia وstudiosophomore. خوراک یاسمن دارای طرح بندی بلوک رنگی با رنگ های سبز ، نارنجی و کرم است. خوراک استودیو سوفومور شامل ترکیبی از عکس های محصولات غذایی و عکس های سبک زندگی افرادی است که در حال خواندن ، دویدن و نشستن هستند.

هر چه تصمیم می گیرید ، مهم است که ثابت قدم باشید. داشتن خبری که نشان دهنده نام تجاری شما است و برای مخاطبان مورد نظر شما جذاب است می تواند راهی مطمئن برای دنبال کردن آنها باشد.

نکته ۳: از ریلز اینستاگرام ایجاد کنید

قرقره های اینستاگرام راهی سرگرم کننده و خلاقانه برای به دست آوردن فالوورهای جدید در اینستاگرام است.

چرا؟ آنها دسترسی باورنکردنی دارند (می توانید هزاران بازدید کنید) و اگر حساب شما عمومی است ، از طریق برگه قرقره قابل کشف هستند.

تصاویر کنار هم. اولین مورد نشان می دهد که در هنگام باز کردن برنامه ، کجا می توانید برگه Instagram Reels را پیدا کنید. دومی صفحه برگه قرقره با ویدئویی از پنج نوجوان در حال رقص است.

روش های زیادی برای استفاده از Instagram Reels برای تجارت شما وجود دارد-ما نکات و ترفندهایی ، نحوه تهیه ویدیوها ، محتوای پشت صحنه و موارد دیگر را مشاهده کرده ایم.

و همانطور که اخیراً اینستاگرام اعلام کرد که دیگر فقط یک “برنامه اشتراک گذاری عکس” نیست ، ایده خوبی است که محتوای ویدیویی بیشتری را در استراتژی خود وارد کنید.

اگر به الهام از قرقره نیاز دارید ، این پست وبلاگ را بررسی کنید: ۱۵ ایده حلقه اینستاگرام.

نکته ۴: استراتژی عنوان خود را مشخص کنید

آیا زیرنویس های شما با فراخوان قوی برای اقدام (CTA) قابل اتصال هستند؟

داشتن یک استراتژی زیرنویس م canثر می تواند به افزایش تعامل و جذب فالوور بیشتر در اینستاگرام کمک کند.

مربی اینستاگرام الیز دارو فرمول زیر را برای ایجاد زیرنویس های جذاب توصیه می کند: عنوان ، راه اندازی ، اشتراک گذاری ، بریج و CTA.

برای عنوان ، با چیزی تامل برانگیز یا هیجان انگیز هدایت شوید-چه چیزی بلافاصله توجه آنها را به خود جلب می کند؟ اینستاگرام فقط ۱-۲ خط اول زیرنویس شما را در فید نشان می دهد ، بنابراین آن را حساب کنید.

 

برای راه اندازی ، می خواهید آنها را بیشتر بکشید. آنها باید چه زمینه ای را بدانند؟

 

در مرحله بعد ، شما می خواهید آنچه را که واقعاً می خواهید به دنبال کنندگان خود بگویید ، اعم از داستانی ، پاسخ به سوالات متداول یا راهنمایی نحوه به اشتراک گذاری ، به اشتراک بگذارید. این قسمت “ارزش” زیرنویس شما است ، بنابراین با خیال راحت از هر اندازه که نیاز دارید از فضا استفاده کنید.

 

سپس ، از یک یا دو جمله پل برای تکرار اینکه چرا دنبال کنندگان شما باید اهمیت دهند و چه چیزی برای آنها اهمیت دارد ، استفاده کنید.

و در نهایت ، با یک CTA قوی پایان دهید. این می تواند به سادگی ترک نظر در مورد پست یا کلیک بر روی پیوند در بیوگرافی شما باشد.

 

برای نوشتن زیرنویس هایی که تبدیل می شوند کمک بیشتری می خواهید؟ راهنمای نهایی ما برای نوشتن زیرنویس های خوب در اینستاگرام را بررسی کنید.

نکته ۵: با مارک ها و سازندگان همفکر مشارکت کنید

قدرت یک همکاری یا یک کمپین بازاریابی مشترک برای کسب و کار شما بسیار زیاد است-این به سرعت به یکی از محبوب ترین روش ها برای جذب فالوور اینستاگرام تبدیل می شود.

همکاری با مشاغل و مارک های همفکر ، نمایه شما را به مخاطبان جدید و جذاب معرفی می کند.

و حتی بهتر: کمپین های بازاریابی مشترک نباید پیچیده یا پرهزینه باشند!

آنچه مهمتر است این است که با چه کسانی شریک هستید. شما می خواهید مطمئن شوید که مشارکت متقابل سودمندی دارید که برای هر دو مخاطب مفید خواهد بود.

ما با جس روحفوس ، بنیانگذار Collabosaurus ، یک ابزار بازاریابی که مارک ها را برای همکاری های هوشمندانه و مشارکت متصل می کند ، صحبت کردیم.

جس می گوید: “همکاری بین برندها می تواند فوق العاده قدرتمند باشد.”

“بر اساس تجربیات ما ، مشارکت برند به برند می تواند دسترسی ارگانیک شما را بدون هیچ گونه هزینه پولی دو برابر کند. و ۲۵ برابر ارزان تر از تبلیغات دیجیتال هستند! “

 

نکته ۶: حساب اینستاگرام خود را در وب سایت یا خبرنامه خود تبلیغ کنید

تبلیغ حساب کاربری خود در وب سایت شما یکی دیگر از راه های عالی برای جذب فالوور اینستاگرام است – و انجام آن نیز آسان است.

از افزونه ها گرفته تا جاسازی کد ، ده ها گزینه در مورد جاسازی پاسخگو فید اینستاگرام شما در وب سایت شما وجود دارد ، بنابراین در هر دستگاهی عالی به نظر می رسد.

قرار دادن خوراک اینستاگرام در وب سایت

بسیاری از سازندگان وب سایت حتی الگوهایی را ارائه می دهند که دارای گزینه های سفارشی برای جاسازی فید شما هستند.

به طور مشابه ، اگر مخاطب خبرنامه ای جذاب دارید ، می توانید آنها را تشویق کنید تا شما را در اینستاگرام نیز دنبال کنند تا راه دیگری برای برقراری ارتباط برقرار شود – مشابه کاری که بعداً انجام می دهیم:

تصاویری در کنار هم از خبرنامه رسانه های اجتماعی Later و CTA که به خوانندگان دستور می دهد آن را دنبال کنند

 

نکته ۷: به طور فعال با جامعه خود مشارکت کنید

یکی از موثرترین روش های رشد در اینستاگرام؟ با جامعه خود مشارکت کنید!

به گفته سارا نیکول لندری ، تعامل و تعامل با حساب های دیگر فوق العاده مهم است:

“در یک روز کاری ۸ ساعته ، هر روز ۴ ساعت را به مشارکت اجتماعی اختصاص می دهم. این شامل اظهار نظر ، پاسخ به DM ، اظهار نظر در مورد پست های دیگران ، پاسخ دادن به شخص من و رفتن و مشارکت فعال در صفحات دیگر مشابه صفحه من است. ”

تعهد سارا برای تعامل با جامعه خود ، همراه با ایجاد محتوای معتبر ، باعث شده است که در کمتر از دو سال از ۷۰ هزار نفر به بیش از ۱.۷ میلیون دنبال کننده برسد.

“با مشارکت ، رابطه با جامعه شما قوی تر می شود. و هنگامی که افرادی واقعاً به شما اعتماد دارند و به آنچه شما می گویید اعتقاد دارند ، آن وقت است که شروع به مشاهده ROI بیشتری می کنید. “، سارا توضیح می دهد.

اگر چهار ساعت وقت ندارید که به کار در اینستاگرام بپردازید ، حتماً نظرات و پیام های اینستاگرام خود را هر روز یا چند روز یکبار بررسی و پاسخ دهید.

البته اگر وقت کافی برای این کار صرف کنید حتما راه‌های جذب فالور واقعی اینستاگرام را با موفقیت کشف کرده اید.

آنچه مهم است این است که این نکته را به گونه ای در نظر بگیرید که برای شما و کسب و کار شما پایدار باشد.

نکته: برای پیگیری تمام نظرات اینستاگرام خود از ویژگی Later’s Conversations استفاده کنید. می توانید به جای تلفن از رایانه خود پاسخ دهید و حتی سابقه مکالمات خود را با یک نظر دهنده مشاهده کنید.

نکته ۸: از تجزیه و تحلیل خود بیاموزید

اگر می خواهید فالوورهای جدیدی در اینستاگرام به دست آورید ، نگاهی به تجزیه و تحلیل خود یک مکان عالی برای شروع است.

با تجزیه و تحلیل ، می توانید درک کنید که جامعه شما بیشتر با چه نوع محتوایی درگیر است ، کجا زندگی می کند و چه زمانی بیشترین فعالیت را دارد.

این سطح بینش برای ایجاد یک استراتژی محتوا که فالوورهای شما را افزایش می دهد مهم است – بدون آن ، شما اساساً در تاریکی کار می کنید.

 

در کنار تجزیه و تحلیل های بومی اینستاگرام ، ویژگی Instagram Analytics به شما یک نمای بصری از نحوه عملکرد پست ها و استوری های شما می دهد-همه در یک داشبورد آسان برای استفاده.

 

همه تجزیه و تحلیل های ضروری اینستاگرام را در قالب قابل هضم و همچنین چندین نقطه داده اضافی-از جمله بهترین زمان پست کردن (در همه برنامه های پولی موجود است) پیدا خواهید کرد.

با داشتن بیش از ۱B کاربر فعال ماهانه در اینستاگرام ، تعجبی ندارد که جذب بیشتر فالوور اینستاگرام برای اکثر مشاغل و سازندگان یک اولویت بزرگ است.

با این حال ، کیفیت مهمتر از کمیت است.

یک جامعه کوچکتر و بیشتر که محصولات و محتوای شما را دوست دارد بهتر از یک جامعه بزرگ است که به سختی با پست های شما ارتباط برقرار می کند.

همانطور که رشد می کنید ، به یاد داشته باشید که روابط با پیروان فعلی خود را تقویت کنید تا به اعتماد و وفاداری به نام تجاری کمک کنید. و با آغوش باز از پیروان جدید خود استقبال کنید!اینستاگرام

خوب به نظر شما دیگه چه راه کارهایی برای راه‌های جذب فالور واقعی اینستاگرام وجود دارد؟

آیا شما تجربه‌ی موفقی در این باره داشتید؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فقط برای افراد هدفمند

همین الان دانلود کنید

درسته، این فرم‌ها بصورت رایگان برایتان ارسال می‌شود
همین الان برام ایمیل شود
هیچ اتفاقی، اتفاقی نمی‌افتد
close-link