معرفی فیلم ۹۰ دقیقه در بهشت + تماشا و دانلود

فیلم ۹۰ دقیقه در بهشت

فیلم ۹۰ دقیقه در بهشت (انگلیسی: Ninety 90 Minutes in Heaven) به ما یادآوری می کند که شاید بتونیم بدون ایمان، امید داشته باشیم اما بدون امید نمی توانیم ایمان فعالی هم داشته باشیم. حتما لازم است که این موضوع را با فکر و درک خودمون بررسی کنیم. یک انسان تا کجا می تواند با امیدواری پیش برود یا یک انسان در چه موقعیتی امید خود را از دست می دهد؟! این فیلم را در راستای توسعه مهارت های فردی در زندگی خدمت شما معرفی می کنیم

چرا تماشای این فیلم توصیه می شود؟!

همه ما در مسیر زندگی خودمون فیلم های زیادی را دیده ایم و این روند ادامه دارد. برای من که این موضوع را می نویسم تماشای فیلم به فیلم های هدفمند و مثبت محدود شده است. یعنی اگر چند سال قبل هر فیلمی را نگاه می کردم اما الان به این صورت نیست و سعی می کنم فیلم هایی را تماشا کنم که الهام بخش باشند. این فیلم هم یکی از همان فیلم های الهام بخش و آموزنده است.

چگونه این فیلم را ببینیم؟!

لازم دونستم خدمت شما عرض کنم که تماشای فیلم Ninety 90 Minutes in Heaven به همراه خانواده هم خالی از لطف نیست. البته هر کدام از ما بسته به شرایط و محیط و موقعیت اجتماعی و … برداشت های متفاوتی از این فیلم خواهیم داشت. اما نکته ای که مهم است تماشای یک فیلم الهام بخش دیگر در مسیر پخته شدن برای زندگی بهتر است.

درباره فیلم ۹۰ دقیقه در بهشت

۹۰ دقیقه در بهشت (انگلیسی: Ninety 90 Minutes in Heaven) فیلمی محصول کشور آمریکا در سبک درام به کارگردانی مایکل پولیش است که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد. این فیلم موفق شده است امتیاز ۴.۶ را از سایت معتبر IMDB کسب نماید. بازیگرانی چون هایدن کریستین سن، کیت بوسورت، مایکل دبلیو اسمیت در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.  

استفاده از این محتواهای خوب هم به رشد آگاهی کمک می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فقط برای افراد هدفمند

همین الان دانلود کنید

درسته، این فرم‌ها بصورت رایگان برایتان ارسال می‌شود
همین الان برام ایمیل شود
هیچ اتفاقی، اتفاقی نمی‌افتد
close-link