فیلم نمایش ترومن The Truman Show با بازی جیم کری+ تماشا و دانلود

The Truman Show نمایش ترومن

فیلم نمایش ترومن The Truman Show

فیلم نمایش ترومن (انگلیسی: The Truman Show ) فیلم، نمایش گر انسانی است که جست وجوگری و هوشیاری، چونان همه انسان های دیگر در ذات او نهفته است و گرچه در لحضات و سال هایی این جست وجوگری به فراموشی سپرده شده و خاتمه یافته است، اما هر گاه دوباره به تأمل بپردازد و بیندیشد می تواند جست وجوگری و خلاقیت و اندیشه خود را بازیابد و آزادی را فرا چنگ آورد. این فیلم را در راستای توسعه مهارت های فردی در زندگی خدمت شما معرفی می کنیم

چرا تماشای این فیلم نمایش ترومن توصیه می شود؟!

فیلم نمایش ترومن، این حس را به آدمی منتقل می سازد که می بایست به سمت آزادی رفت، اگرچه این تلاش برای دست یابی به آزادی همراه با خطرات و مصائب بی شماری باشد و گاه حتی سرابی بیش جلوه ننماید. به واقع سرتاسر فیلم، نه فقط نمایش طنزگونه زندگی ترومن، بلکه نمایش سیر به آزادی یک انسان تحت سلطه ای است که همه زوایا و روابط خصوصی زندگی او به عرصه عمومی کشیده شده و حوزه خصوصی و عمومی زیست او به گونه ای وحشت ناک و بی رحمانه به تصرف درآمده و حتی تغییر یافته و ساخته شده است.

چگونه این فیلم را ببینیم؟!

لازم دونستم خدمت شما عرض کنم که تماشای فیلم نمایش ترومن The Truman Show به همراه خانواده هم خالی از لطف نیست. البته هر کدام از ما بسته به شرایط و محیط و موقعیت اجتماعی و … برداشت های متفاوتی از این فیلم خواهیم داشت. اما نکته ای که مهم است تماشای یک فیلم الهام بخش دیگر در مسیر پخته شدن برای زندگی بهتر است.

خلاصه داستان فیلم نمایش ترومن به انگلیسی The Truman Show

«ترومن بربنک» (کری)، کارمند معمولی یک شرکت بیمه، یک زندگی معمولی در شهری معمولی دارد. اما «ترومن» که از زندگی اش راضی نیست و می خواهد دنیا را ببیند، سرانجام کشف می کند که ستاره ی یک نمایش تلویزیونی زنده است…

زندگی ترومن بربنک(جیم کری)یک دروغ عظیم است. او ستارهء واقعی یک شوی تلویزیونی ۲۴ ساعته است که‏ زندگی‏اش هر روز از استودیویی بزرگ و غول‏پیکر-آن‏چنان بزرگ که از آسمان هم دیده می‏شود-برای میلیاردها آدم مشتاق‏ در سراسر دنیا پخش می‏شود.

استفاده از این محتواهای خوب هم به رشد آگاهی کمک می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فقط برای افراد هدفمند

همین الان دانلود کنید

درسته، این فرم‌ها بصورت رایگان برایتان ارسال می‌شود
همین الان برام ایمیل شود
هیچ اتفاقی، اتفاقی نمی‌افتد
close-link