کسب درآمد اینستاگرام حتی با ۰ فالور✔️

چگونه می توان در اینستاگرام درآمد کسب کرد؟ ” می توان به عنوان یکی از سوالات متداول قرن نام برد. کسب درآمد اینستاگرام حتی با ۰ فالور

در این مقاله ، ما قصد داریم برخی از رویکردهای تاکتیکی را تقریباً برای هر کسی که به دنبال راهی برای کسب درآمد اینستاگرام است ، معرفی کنیم ، بنابراین اگر می خواهید به خواندن ادامه دهید:

اینفلوئنسر اینستاگرام که قبلاً # K دنبال کننده دارد.

صاحب مشاغلی که استفاده از بازاریابی اینستاگرامی را نادیده گرفته است

صاحب مشاغل خانگی که به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد است.

یک مدل تناسب اندام که می خواهد تناسب اندام خود را به یک تجارت میلیون دلاری تبدیل کند.

یک بازیگر اینستاگرامی که در جستجوی راه هایی برای کسب درآمد در طول موج سواری خود است.

مبتدی که حتی حساب اینستاگرام ندارد !! بله درست خواندید ما قصد داریم به هر کسی کمک کنیم که از اینستاگرا درآمد

تا انتهای این مقاله را بخوانید و تأیید خواهید کرد که ما راه حل هایی را برای همه کسانی که می خواهند نحوه کسب درآمد در اینستاگرام بدانند ، داریم.

کسب درآمد اینستاگرام

در اینجا شما می خواهید در مورد: easy toc icon بخوانید چقدر می توانید از اینستاگرام درآمد کسب کنید

برای کسب درآمد از اینستاگرام به چه چیزهایی نیاز دارید؟

قبل از شروع کسب درآمد در اینستاگرام به چند فالوور نیاز دارید؟

قبل از اینکه بتوانید در اینستاگرام درآمد کسب کنید به چند پست نیاز دارید؟

برای به اشتراک گذاشتن اولین پست تبلیغاتی خود یا فروش محصولات خود به چند پست نیاز دارید؟

به چند پست نیاز دارید تا فالوور کافی داشته باشید و سپس درآمد کسب کنید؟

چگونه می توان در اینستاگرام به عنوان یک فرد تناسب اندام درآمد کسب کرد؟

چگونه در اینستاگرام به عنوان مد بلاگر درآمد کسب کنیم؟

چگونه در اینستاگرام به عنوان یک Blogger Travel درآمد کسب کنیم؟

چگونه هرکسی می تواند از اینستاگرام درآمد کسب کند (حتی با ۰ دنبال کننده)؟

چقدر می توانید از اینستاگرام درآمد کسب کنید

بهترین پاسخ “بستگی دارد” است. برخی آمارها نشان می دهد که دو عامل ، از جمله میزان مشارکت و تعداد فالوورها با هم ، می تواند یک ابزار اندازه گیری مناسب برای درک میزان درآمد شما در اینستاگرام ایجاد کند. در اینجا می توانید یکی از بهترین ابزارهایی را پیدا کنید که از این دو برای محاسبه درآمد تخمینی هر پست در اینستاگرام استفاده می کند.

بسته به اینکه یک فریلنسر یا سفیر برند یا یک شخص مشهور باشید ، درآمد هر پست اینستاگرام شما می تواند بسیار متفاوت باشد ، اما تعداد پست های تبلیغاتی نیز مهم است. طبق گفته Buzzbingo ، کایلی جنر با درآمد خالص ۳.۸ میلیون دلار در سال ۲۰۱۹ بالاترین درآمد اینستاگرام به ازای هر پست (۱.۲ میلیون دلار) را دارد.

اما کریستیانو رونالدو بالاترین درآمد Insta (47.8 میلیون دلار) را دارد در حالی که کریستیانو برای هر پست حدود ۹۷۵،۰۰۰ دلار حقوق می گیرد. دلیلش این است که کریستیانو پست های تبلیغاتی بیشتری دارد. او تا به حال ۴۹ پست تبلیغاتی در سال ۲۰۱۹ داشته است ، در حالی که تبلیغات کایلی فقط ۳ پست است.

بنابراین ، البته ، کسب درآمد در اینستاگرام به عنوان یک شخص مشهور یا سفیر بسیار راحت تر از کار به عنوان یک فریلنسر است. با این حال ، این بدان معنا نیست که اگر شخص مشهوری نیستید یا در یک شرکت کار نمی کنید ، نمی توانید درآمد کافی کسب کنید.

این بدان معناست که اگر شخص مشهوری نیستید ، اما حساب اینستاگرام شما مملو از محتوای با کیفیت بالا است ، هنوز این شانس را دارید که یکی از پردرآمدترین افراد در اینستاگرام شوید.

با این وجود ، بیایید با اعداد صحبت کنیم. به عنوان مثال ، کاربرانی که بیش از ۵۰۰ هزار دنبال کننده دارند و فقط ۱ هزار پسند و ۱ هزار نظر در هر پست دریافت می کنند ، میزان مشارکت کمتری (حدود ۰.۴ درصد) نسبت به کاربرانی با ۱۰ هزار دنبال کننده با ۵۰۰ لایک و ۵۰۰ نظر (حدود ۱۰ درصد نرخ مشارکت) دارند. و اگر میزان مشارکت کافی نیست ، نمی توانید هیچ پست حمایتی یا تبلیغاتی دریافت کنید. کمبود میزان مشارکت ممکن است به دو دلیل رخ داده باشد:

این حساب فالوورهای جعلی زیادی دارد.
محتوا به اندازه کافی خوب نیست.
شما نمی توانید کاری در مورد دنبال کنندگان جعلی خود انجام دهید ، اما می توانید سعی کنید کیفیت محتوای خود را افزایش دهید. در اینجا می توانید ۱۵ راه برای جذب محتوای خود به پست های برتر اینستاگرام و کسب درآمد بیشتر در اینستاگرام پیدا کنید.

برای کسب درآمد اینستاگرام به چه چیزهایی نیاز دارید؟

شما هنوز این مقاله را می خوانید. بنابراین بیایید بگوییم که شما در حال حاضر همه چیز مورد نیاز را دارید! اگر حساب اینستاگرام دارید ، می توانید این قسمت را رد کنید. اما اگر این کار را نکنید ، می توانید به آسانی برای یک حساب کاربری از اینجا ثبت نام کنید.

برای انجام این کار ، به یک تلفن همراه نیاز دارید ، اما حتی اگر تلفن همراه ندارید ، از یکی از دوستان خود بخواهید که یک حساب جدید برای شما ایجاد کند ، سپس اعتبارنامه را دریافت کرده و به اینجا برگردید. تاکتیک هایی که ما در این مقاله به آن می پردازیم در مورد هر دستگاهی که قبلاً در آن کار می کنید اعمال می شود. اما قبل از ادامه کار ، اجازه دهید در مورد موارد دیگری صحبت کنیم که می توانید از آنها کمک بگیرید و درآمد خود را دو برابر کنید.

قبل از شروع کسب درآمد در اینستاگرام به چند دنبال کننده نیاز دارید؟

بسیاری از مردم فکر می کنند برای شروع کسب درآمد در اینستاگرام ، باید تعداد مشخصی فالوور در اینستاگرام داشته باشند ، به عنوان مثال ۱۰۰ هزار نفر. اما این درست نیست بنابراین ، برای شروع کسب درآمد به چند دنبال کننده نیاز دارید؟ پاسخ این است که “دریافت اولین پست تبلیغاتی شما بستگی به حداقل ۱۰۰۰ دنبال کننده دارد”. با این حال ، آخرین روش ذکر شده در این مقاله به شما کمک می کند تا از اینستاگرام خود درآمد کسب کنید ، حتی اگر حساب جدیدی با ۰ دنبال کننده دارید.

البته ، اولین چیزی که مارک ها به دنبال آن هستند تعداد دنبال کنندگان شما است ، اما به نظر می رسد مشارکت مخاطبان شما با پست های شما برای آنها عامل ارزشمندی است. بنابراین ، سعی کنید دنبال کننده های جعلی که با محتوای شما درگیر نمی شوند ، به دست نیاورید. برعکس ، سعی کنید مطالبی با کیفیت بالا ارسال کنید و تعداد بیشتری فالوئر داشته باشید.

دنبال کنندگان خود را افزایش دهید تا از اینستاگرام درآمد کسب کنند

اما ممکن است این س yourselfال را از خود بپرسید: “آیا راههای دیگری برای جلب پیروان با تمام پست های من وجود دارد؟”. پاسخ بله است.” برخی از بسته ها به نام VIP500 و VIP1000 وجود دارند که هم دنبال کننده و هم خدمات افزایش تعامل دارند.

بنابراین ، به جای خرید فالوورهای جعلی یا استفاده از ربات ها ، تیمی از متخصصان انسانی اینستاگرام را استخدام کنید که تاثیرات خود را به حساب اینستاگرام شما برسانند. این بسته ها دارای یک هفته آزمایشی رایگان هستند ، بنابراین می توانید به راحتی یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و نتایج را برای خود آزمایش کنید.

قبل از اینکه بتوانید در اینستاگرام درآمد کسب کنید به چند پست نیاز دارید؟

باز بستگی داره! در این مورد دو دیدگاه وجود دارد.

برای دریافت تعداد کافی دنبال کننده و سپس کسب درآمد به چند پست نیاز دارید؟


برای به اشتراک گذاشتن اولین پست تبلیغاتی خود یا فروش محصولات خود به چند پست نیاز دارید؟

اگر به عنوان فریلنسر در اینستاگرام کار می کنید ، هیچ محدودیتی در تعداد پست وجود ندارد. برخی از مردم فکر می کنند تنها نکته مهم این است که باید مشتریان را متقاعد کنند تا محصولات خود را بخرند. سپس ، هر زمان که کار معرفی محصول خود تمام شد ، همه چیز به پایان رسید.

اما این درست نیست محتوای با کیفیت بالا همیشه تعداد دنبال کنندگان شما را افزایش می دهد و فروش بالقوه بیشتری برای محصولات ایجاد می کند

اگر برای یک نام تجاری به عنوان سفیر کار می کنید یا می خواهید اولین پست آگهی را به اشتراک بگذارید ، باید چیزی داشته باشید تا به آنها نشان دهید که صفحه شما مکان خوبی برای شناخته شدن محصولات آنها است. همانطور که قبلاً گفتیم ، اولین چیزها میزان تعامل و تعداد دنبال کنندگان شما هستند.

با خرید فالوورهای جعلی یا استفاده از ربات ها می توانید به راحتی تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید. اما برای میزان مشارکت ، به چند پست نیاز دارید. از آنجا که نرخ مشارکت متوسط ​​است که برای ۱۲ پست اخیر شما محاسبه می شود ، حداقل باید ۱۲ پست در حساب خود داشته باشید.

برای افزایش نرخ مشارکت خود ، می توانید از POD های تعامل استفاده کنید. AiGrow دارای صدها غلاف تعامل با بیش از ۵K کاربر در برخی از آنها است. این به معنی هزاران لایک و نظر در هر بار ارسال پست در اینستاگرام است. یک حساب رایگان ایجاد کنید و به POD های مشارکت بپیوندید تا میزان تعامل خود را افزایش دهید.

به چند پست نیاز دارید تا فالوور کافی داشته باشید و سپس درآمد کسب کنید

به یاد داشته باشید ، افرادی که در پلتفرمی مانند اینستاگرام هستند ، حساب کاربری خود را با ۰ پست دنبال نمی کنند ، به جز دوستان نزدیک شما. و همانطور که ممکن است بدانید ، مهمترین نکته برای مارک ها آگاهی از محصول آنها است. خب چی فکر می کنی؟ آیا تعداد دوستان نزدیک شما آنقدر زیاد است که محصول یک مارک معروف شود؟ من فکر نمی کنم

اصلی ترین راه برای افزایش فالوورهای جذاب در اینستاگرام این است که روی محتوای خود کار کنید ، آنها را در زمان مناسب ارسال کنید و این کار را به طور مداوم انجام دهید. اما برای کسانی که نمی توانند تمام هفته خود را وقف کنند ، راهی ساده تر وجود دارد.

استفاده از زمانبندی اینستاگرام مانند AiGrow می تواند به شما کمک کند تا تمام پست های هفتگی یا ماهانه خود را در کمتر از نیم روز برنامه ریزی کرده و در کل هفته یا ماه استراحت کنید. این برنامه برای حداکثر مشارکت و حداقل تلاش طراحی شده است و این سرویس برای تعداد محدودی پست در ماه رایگان است. در صورت تمایل ، می توانید آن را به صورت رایگان از اینجا امتحان کنید.

چگونه می توان در اینستاگرام به عنوان یک فرد تناسب اندام درآمد کسب کرد

تناسب اندام یکی از زمینه هایی است که فرصت های زیادی برای درآمدزایی در اینستاگرام در سال ۲۰۱۹ ایجاد کرده است ، به ویژه برای علاقه مندان به آن. سه راه اصلی برای تبدیل شدن به یکی از پردرآمدترین افراد دارای تناسب اندام در اینستاگرام وجود دارد: یک تأثیرگذار بر تناسب اندام اینستاگرام ، کار به عنوان مربی در اینستاگرام یا فقط یک مدل تناسب اندام در اینستاگرام.

از تناسب اندام در اینستاگرام درآمد کسب کنید

به نظر می رسد تبدیل شدن به یک تأثیرگذار تناسب اندام اینستاگرام سریع ترین و سودآورترین است. بنابراین ، اگر بدانید چگونه هنگام استفاده از تأثیرگذار تناسب اندام اینستاگرام از نحوه استفاده از حساب IG خود استفاده کنید ، پول زیادی وجود دارد. در اینجا می توانید اطلاعات خوبی در مورد نحوه درآمدزایی در اینستاگرام با تناسب اندام در سال ۲۰۲۰ پیدا کنید.

چگونه در اینستاگرام به عنوان مد بلاگر درآمد کسب کنیم

چهار روش برای کسب درآمد بلاگرهای مد از طریق اینستاگرام وجود دارد:

بازاریابی وابسته

نام تجاری به عنوان سفیر

نام تجاری به عنوان یک فریلنسر

دستیار عکاسی

اگر می خواهید در مورد هر پاسخ به س “ال “چگونه می توان در اینستاگرام به عنوان یک وبلاگ نویس مد درآمد کسب کرد” بیشتر بدانید ، این مقاله را ببینید.

چگونه در اینستاگرام به عنوان یک Blogger Travel درآمد کسب کنیم

در سال های اخیر وبلاگ نویسی سفر به یکی از محبوب ترین منابع درآمد برای بسیاری از دوستداران سفر تبدیل شده است. وبلاگ نویسان سفر کسانی هستند که ماجراهای خود را در شبکه های اجتماعی با دیگران به اشتراک می گذارند. اما چگونه وبلاگ نویسان سفر می توانند در حالی که از سفر خود لذت می برند ، درآمد کسب کنند؟

پنج راه اصلی وجود دارد:

اجرای کمپین های حامی مالی


پست های تبلیغاتی و پست های حمایت شده را به اشتراک بگذارید


بازاریابی وابسته


انتشار خاطرات از طریق کتاب های الکترونیکی


همکاری با برندها و هتل ها

چگونه هرکسی می تواند از اینستاگرام درآمد کسب کند (حتی با ۰ دنبال کننده)

آیا شما تازه کار در اینستاگرام هستید و می خواهید با یک حساب تازه درآمد کسب کنید؟ یا شما جزو کسانی هستید که کمتر از ۱۰۰۰ دنبال کننده دارید و نگران کسب درآمد با این میزان کم دنبال کننده هستید؟ سپس ، نگران نباشید. ما یک روش جدید پیدا کرده ایم که به شما کمک می کند بدون در نظر گرفتن تعداد دنبال کنندگان خود درآمد شخصی خود را داشته باشید. چگونه؟ بیایید به آن بپردازیم

روش ذکر شده در اینجا برای همه کار می کند. تنها چیزی که نیاز دارید یک حساب اینستاگرام است. اگرچه می توانید این کار را از طریق دسکتاپ خود انجام دهید ، برای ایجاد حساب به تلفن نیاز دارید (می توانید از دوستان خود برای ایجاد حساب استفاده کنید و از اطلاعات کاربری برای ورود به سیستم از دسکتاپ یا هر دستگاه دیگر استفاده کنید).

این روش هم سرگرم کننده است و هم پول ساز. در اینجا فرآیند است:

برای ثبت نام در پلتفرمی به نام AiGrow اینجا کلیک کنید (ایجاد حساب کاربری رایگان است و نیازی به کارت اعتباری ندارد)

استوری های اینستاگرام را با AiGrow دوباره ارسال کنید

در برگه POD های نامزدی ، دسته های مورد علاقه خود را انتخاب کنید. (آنها بیش از ۳۰۰ POD مشارکت تقریباً در هر طاقچه ای دارند ، از جمله تناسب اندام ، غذاها ، سگ ها ، گربه ها ، مسافرت ، زیبایی ، تجارت الکترونیک ، مد ، مدل ها و غیره. )

گروه های مشارکت AiGrow

پس از مشترک شدن ، این شانس را دارید که هر روز مجموعه ای از پست های برتر در رده مورد نظر خود را مشاهده کنید.

ممکن است بپرسید کدام قسمت می تواند برای شما درآمد کسب کند؟ کمی صبر کنید. مرحله بعدی قسمت مورد علاقه شما خواهد بود.

هر بار که با این پست ها ارتباط برقرار می کنید (لایک یا نظر می دهید) ، اعتباراتی در کیف پول خود کسب می کنید که به این شکل است:

داشبورد AiGrow PODs

سپس می توانید اعتبارات خود را به صورت نقدی $ پس انداز کنید ، یا می توانید آنها را به مشارکت پست های خود تبدیل کنید. (هر دو گزینه موجود است).

اعتبار خود را به صورت نقدی یا روزهای برنامه رایگان استفاده کنید

پس برای چی منتظری؟ همین امروز یک حساب رایگان ایجاد کنید و با لذت بردن و تعامل با پست های برتر در دسته مورد علاقه خود ، درآمدزایی کنید.

خواندن این مطالب دیجیتال مارکتینگ هم پیشنهاد می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فقط برای افراد هدفمند

همین الان دانلود کنید

درسته، این فرم‌ها بصورت رایگان برایتان ارسال می‌شود
همین الان برام ایمیل شود
هیچ اتفاقی، اتفاقی نمی‌افتد
close-link