۹ روش کسب درآمد اینستاگرام

روش های کسب درآمد اینستاگرام مقصودی دات کام

سلام سلام به همه شما همراهان و همدرسان عزیز امیدواریم هر جا که هستید حال دلتون عالی باشه؛ با مقاله ۹ تا از روشهای کسب درآمد اینستاگرام همراه شما هستیم.

با رشد بسیار خوب کسب و کارهای اینترنتی در سال های اخیر و بخصوص بخاطر شرایطی که کرونا بوجود آورد روشهای کسب درآمد اینستاگرام هم یکی از زمینه های فعالیتی برای افراد جامعه شده

در حال حاضر بسیاری از اینفلوئنسرهای اینستاگرام هستند که درآمد زیادی از اینستاگرام ایجاد می کنند. همه افراد می توانند مانند این اینفلوئنسرها درآمد کسب کنند.

خوب همراهان عزیز وبسایت مقصودی دات کام، در زیر ۱۶ روش کسب درآمد از اینستاگرام توضیح داده شده است.

فالوور یا دنبال کننده‌های بیشتری بدست آورید

برای افزایش فالوور ، باید تصاویر و پست هایی را اضافه کنید که افراد بتوانند آنچه را که می خواهند ببینند، پیدا کنند.

پس از ارسال یک عکس ، مکانهایی را که افراد می خواهند آن را پیدا کنند برچسب گذاری یا تگ کنید و همچنین صفحه خود Instagram را تگ کنید. بنابراین مردم به دنبال آن خواهند بود.

در آموزش چگونه پست دیگران را در استوری اینستاگرام خود بگذاریم می توانید روش های تگ و منشن کردن افراد در استوری های خود را یاد بگیرید.

دریافت تبلیغات در اینستاگرام

شرکت های زیادی هستند که برای دریافت تبلیغات اینستاگرام شما به شما پول می دهند.

این شرکت ها تبلیغات شما در اینستاگرام را از شما خریداری می کنند. سپس برای این کار مقداری پول به آنها خواهید پرداخت. هنگام ارسال تبلیغات ، باید تصویری را که می خواهید مردم آن را ببینند ارسال کنید.

این به شرکت شما کمک می کند تا تعداد بیشتری دنبال کننده و تبلیغات اینستاگرام دریافت کند. مانند محصول ، افراد زیادی هستند که اگر تلاش کنید پست های شما را دوست خواهند داشت.

برای کسب درآمد اینستاگرام محصولات خود را بفروشید

این یک راه عالی برای روشهای کسب درآمد از اینستاگرام است زیرا می توانید محصولات خود را بصورت آنلاین از طریق اینستاگرام خود به فروش برسانید.

این یکی از ساده ترین راه های کسب درآمد در اینستاگرام است نکاتی را از دنبال کنندگان خود بدست آورید همچنین می توانید از دنبال کنندگان خود که پست شما را پسندیده یا نظر داده اند ، راهنمایی بگیرید.

این یک راه عالی برای کسب درآمد از اینستاگرام است زیرا می توانید از نمایه اینستاگرام خود درآمد کسب کنید ایجاد یک نام تجاری اگر حساب تجاری در اینستاگرام دارید ، می توانید با افزودن لوگوی شرکت یا پیشنهادات ویژه خود در هر پست که طرفداران شما می توانند از آن کسب درآمد کنند. به راحتی مشاهده کنید

ایجاد نمایان بودن نام تجاری بالا یکی دیگر از راه های کسب درآمد در اینستاگرام است که باعث می شود نام تجاری شما برای مخاطبان قابل مشاهده باشد. این استراتژی همچنین راه خوبی برای کسب درآمد از اینستاگرام است.

 

از اینستاگرام خود برای تبلیغ محصولات دیگران استفاده کنید

اگر از حساب اینستاگرام خود برای تبلیغ محصولات دیگران استفاده می کنید ، برای شما مفید خواهد بود. با این حال برای پول توصیه نمی شود.

در عوض می توانید این کار را با فروش محصولات دست ساز و قدیمی انجام دهید بازاریابی اگر حساب شخصی در اینستاگرام دارید ، می توانید محصولات خود را برای محصولات شخصی مانند لباس نیز تبلیغ کنید.

همچنین می توانید محصولات دیگران را با حساب شخصی خود به بازار عرضه کنید. میزبانی یک مهمانی یا رویداد اگر رویدادی دارید که آن را تبلیغ می کنید ، می توانید برخی از محصولات خود را در آن رویداد بفروشید.

اگر مهمانی شرکتی ندارید ، می توانید آن را به عنوان یک مهمانی شخصی انجام دهید. درباره محصولات دیگران صحبت کنید آیا دوست دارید در مورد محصولات دیگران در اینستاگرام خود صحبت کنید؟ سعی کنید این کار را انجام دهید و می توانید پول خوبی کسب کنید.

برای کسب و کارها یا برندها محتوا ایجاد کنید

این ساده ترین راه برای ایجاد درآمد در اینستاگرام است. در اینستاگرام می توانید اینفلوئنسرهایی پیدا کنید که با مارک ها یا افرادی که به دنبال محتوای سفارشی هستند تا نمایه خود را به نمایش بگذارند ، مشغول هستند.

تبدیل به یک متخصص زیبایی شوید اینستاگرام در حال حاضر پلتفرم ترجیحی برای نمایش راه حل های مراقبت از زیبایی برای هر کسی و همه است. بسیاری از افراد و مشاغل در زمینه های مربوط به زیبایی مانند مو ، آرایش ، مراقبت از صورت و مراقبت از پوست به افراد تأثیرگذار متخصص نیاز دارند.

با مارک های اینستاگرام شریک شوید این یکی از راه های کسب درآمد برای اینستاگرام شما است. همکاری با اینفلوئنسرهای اینستاگرام ترجیح داده شده ترین راه برای تبلیغ محصول یا مارک خود در اینستاگرام است

 

حامی رسانه های اجتماعی شوید

می توانید با ایجاد یک حساب کاربری در اینستاگرام شروع به حمایت از رسانه های اجتماعی کنید. این به شما این امکان را می دهد که وبلاگ نویسان و تأثیرگذارهای مورد علاقه خود را با پرداخت هزینه حمایت کنید.
برای کسب درآمد از این مرحله باید یک حساب ویژه ایجاد کنید که به محتوای حمایت شده اجازه می دهد.
با انجام این مراحل می توانید به راحتی این حساب را ایجاد کنید.

روی لوگوی اینستاگرام کلیک کنید
روی نماد مداد کلیک کنید
روی دکمه رسانه های اجتماعی کلیک کنید.
با کلیک روی لوگو وارد سیستم شوید.
روی نماد آبی “ایجاد حساب” کلیک کنید.
روی “ایجاد مخاطب” کلیک کنید ، و این باعث ایجاد مخاطبان جدید شما می شود
سپس روی دکمه آبی “Find New Partners” کلیک کنید
“حامی” را انتخاب کنید و سپس روی آبی “اشتراک” کلیک کنید

برای کسب درآمد اینستاگرام وابسته شوید

با پیوند وابسته یا بازگشت وجه نقد ، می توانید از طریق اینستاگرام خود به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. شما به سادگی می توانید یک مورد را در آمازون لیست کرده و یک پست بنویسید که از پیوند وابسته آنها استفاده می کنید ، که در صورت خرید آن کالا به آنها کمیسیون می دهد.

شما همچنین می توانید با ذکر یک مورد در eBay و جاهای دیگر درآمد کسب کنید. در کیف خرید یا در فیس بوک یا در WhatsApp پست بگذارید وقتی طرفداران خوبی دارید ، می توانید تعداد زیادی دنبال کننده دریافت کنید و می توانید پست خود را در فید آنها شروع کنید.

و هنگامی که دسترسی خوبی به اینستاگرام داشتید ، می توانید به راحتی پیوندهایی را برای دنبال کنندگان خود ارسال کنید و آنها کلیک کرده و خرید کنند.

راه اندازی یک محصول یا رویداد ایجاد یک محصول ، رفتن به پلت فرم سرمایه گذاری جمعی مانند Indiegogo یا Kickstarter ، ساخت یک مورد و سپس فروش آن در اینستاگرام خود.

انتشار محتوای حمایت شده

برای مارک های مورد علاقه خود محتوای حمایت شده ایجاد کنید. اینفلوئنسرهای شخصی خود را در اینستاگرام دریافت کنید و برای آنها داستانهایی با محتوای حمایت شده ارسال کنید.

اما قبل از شروع به ارسال داستان های خود باید بدانید که مارک ها می توانند در صورت دوست داشتن مطالب خود ، داستان خود را در صفحه خود ارسال کنند. هنگامی که نام تجاری داستان شما را ارسال می کند ، باید پس از آنکه نام تجاری آنها داستان خود را ارسال کرد ، باید داستان را در داستان خود ارسال کنید.

بنابراین وقتی محتوای حمایت شده خود را بعد از نام تجاری ارسال می کنید ، درآمد کسب خواهید کرد. اشتراک گذاری مطالب دیگران شما می توانید یکی از تأثیرگذاران اینستاگرام باشید که می توانید با به اشتراک گذاشتن مطالب دیگران در صفحه اینستاگرام خود دستمزد دریافت کنید.

لایک کنید اگر دوست شما عکسی ارسال کند و آن را روی دیوار شما به اشتراک بگذارد ، با این کار نیز دستمزد دریافت خواهید کرد.

 

فریاد بزنید در اینستاگرام

این یکی از ساده ترین راه های کسب درآمد از اینستاگرام است. روشهای کسب درآمد اینستاگرام آسان است ، فقط باید فریاد بزنید.

اگر فالوورهای بیشتری دارید ، می توانید فریاد بزنید راه های مختلفی برای کسب درآمد از اینستاگرام ia وجود دارد: اگر در اینستاگرام فالوورهای زیادی دارید ، به هوادار خود فالو کنید در صورتی که فالوورهای زیادی در اینستاگرام دارید ، پس می توانید فریاد های بیشتری به طرفداران خود بدهید.

 

پس از آن پیروان شما پست مشابهی را برای پیروان خود به اشتراک می گذارند. اگر دنبال کننده شما پست شما را دوست داشته باشد ، پیروان شما همان پست را با دنبال کنندگان خود به اشتراک می گذارند.

همچنین می توانید با تبلیغ همان پست به سایر هشتگ های مرتبط و همچنین پیوند دادن پست از حساب اینستاگرام خود به حساب دیگر خود ، دسترسی و تأثیر خود را افزایش دهید.

نتیجه

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که بیش از ۶۰۰ میلیون کاربر فعال در آن دیده می شود. بسیاری از مردم از اینستاگرام برای اهداف مختلف تجاری خود استفاده می کنند.

بنابراین ، آنها جذاب هستند که از طریق آن درآمد کسب کنند. در حال حاضر راه های زیادی برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد. و تعداد زیادی وب سایت وجود دارد که بازاریابی اینستاگرام را برای فروشگاه های آنلاین ارائه می دهند.

تهیه و تولید پکیج آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

شما علاوه بر اینکه می توانید روشهای کسب درآمد اینستاگرام را برای کسب و کار خودتان یاد می گیرید و اجرا می کنید، می توانید این آموزش ها را به دیگران هم انتقال دهید.

این آموزش ها نه تنها در حوزه اینستاگرام و روش درآمد از اینستاگرام می تواند باشد بلکه شما در هر حوزه ای که مهارت دارید می توانید شروع به آموزش دادن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فقط برای افراد هدفمند

همین الان دانلود کنید

درسته، این فرم‌ها بصورت رایگان برایتان ارسال می‌شود
همین الان برام ایمیل شود
هیچ اتفاقی، اتفاقی نمی‌افتد
close-link