محسن مقصودی

بنیانگذار آکادمی مقصودی

مربی و مدرس توسعه مهارت های فردی و سازمانی

کارشناس ارشد تجارت الکترونیکی

دنبال یادگیری و پیشرفت
در چه زمینه‌ای هستید؟

مهارت های زندگی

اگر به دنبال بدست آوردن نگرشی اصولی در راستای خودشناسی خود هستید، همراهتان هستیم تا بصورت اصولی و عملی خودتان را کشف کنید.

کسب و کار اینترنتی

اگر به دنبال خلق یا توسعه کسب و کار خود در فضای دیجیتال هستید، همراهتان هستیم تا با اصول کسب و کار اینترنتی آشنا شوید و کسب و کار آنلاینتان را خلق کنید.

جدیدترین مقالات

معرفی 10 شرکت خرید هاست در ایران

۱۰ شرکت خرید هاست برتر در ایران

اگر کسب و کار اینترنتی دارید یا می خواهید کسب و کار آنلاین خودتان را راه بیاندازید حتما به هاست نیاز دارید. سایت ما دارای حجمی از اطلاعات که شامل تصاویر، مقالات، ویدیو ها و سایر فایل ها است، می شود. ما این فایل ها را در فضایی در اینترنت نگهداری می کنیم که مخاطبان، مشتری ها و هر کسی که به آنها نیاز داشت یا علاقمند بود بتواند به آنها دسترسی داشته باشد.

بیشتر بخوانید
افزایش اعتماد به نفس با 11 تمرین کاربردی محسن مقصودی

افزایش اعتماد به نفس با ۱۱ تمرین کاربردی

درود می فرستم به همه شما علاقمندان و همراهان بسیار ارزشمند، افزایش اعتماد به نفس مهارت یا ابزار کاربردی و موثر در عصر حاضر بشمار می رود که در شرایط و موقعیت های مختلف ما انسان ها خودنمایی می کند. هر کدام از ما در جاهای مختلفی از آن نام می بریم و استفاده می کنیم.

افزایش اعتماد به نفس در مقابل دیگران، افزایش اعتماد به نفس در زنان، افزایش اعتماد به نفس در کودکان، مردان، محل کار، مصاحبه و خیلی از امور و جاهای مختلف زندگی و کسب و کار که ما از اعتماد به نفس استفاده می کنیم یا به دنبال بدست آوردنش هستیم.

من محسن مقصودی با توجه به نیاز کلاینت های عزیزی که در جلسات کوچینگ در رابطه با اعتماد به نفس با هم داشتیم، قصد دارم در این مقاله به اهمیت این موضوع بیشتر بپردازم و در راستای مقالات توسعه مهارت های فردی و سازمانی با ارائه تمرین کاربردی برای تقویت اعتماد به نفس، با شما همراه باشم. پس یک لبخند بزنید و تا آخر این مقاله همراه باشید.

بیشتر بخوانید

کلید طلایی گم شده

کلید طلایی کلید طلایی عنوان آشنایی برای ما ایرانی‌هاست. خیلی از انسانهای تاثیرگذار از آن استفاده کرده‌اند. مثلا دکتر حسن روحانی رئیس جمهور وقت که

بیشتر بخوانید

جدیدترین محصولات و خدمات

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Aaron Fox
Time Magazine

محسن مقصودی

با آموزش‌های علمی و در عین حال فوق‌العاده کاربردی کمک می‌کنیم تا افراد زندگی شخصی و شغلی بهتری داشته باشند و از روابطشان بهترین استفاده را ببرند. همواره یادگیری و یاد دادن را بسیار دوست داشتم و کمک به هم نوعم حالمو خوب می کنه

در شبکه‌های اجتماعی همراه هستیم