چگونه پست دیگران را در استوری اینستاگرام خود بگذاریم و تگ و منشن کنیم؟!

استوری اینستاگرام

چگونه پست دیگران را در استوری اینستاگرام خود بگذاریم؟!

سلام به همه شما همراهان عزیز و گرامی وبسایت مقصودی دات کام ، من محسن مقصودی در این مقاله قصد دارم به تشریح قدم به قدم و کاربردی، استوری کردن پست اینستاگرام دیگران در استوری خودمان و همینطور طریقه استوری و منشن کردن افراد در استوری اینستاگرام بپردازم. لطفا تا آخر این مقاله با من همراه باشید.

امروزه کمتر کسی از قدرت یک کسب و کار اینترنتی در فضای آنلاین و بخصوص شبکه های اجتماعی بی خبر است و همه می توانند از این ظرفیت برای معرفی، عرضه، بازاریابی و فروش کالا و خدمات خودشان استفاده کنند که تگ کردن پست در استوری اینستاگرام یکی از این روش های لذت بخش است.

برای آشنایی بیشتر با حوزه کسب و کار اینترنتی پیشنهاد می کنم در گوگل سرچ کنید و همینطور مقالاتی که پیرامون کسب و کار اینترنتی بر روی این سایت قرار می دهیم، بخوانید.

در ادامه آموزش هایی که برای اینستاگرام مارکتینگ می گذاریم بخش های مختلف این شبکه اجتماعی رو تشریح می کنیم.

برای استوری کردن پست دیگران در استوری پیج اینستاگرام خودمان، ابتدا پست مد نظر خودمون رو انتخاب می کنیم و از گزینه ارسال که در کنار دکمه های لایک و کامنت زیر هر پست قرار دارد، آن پست را از طریق انتخاب گزینه افزودن به داستان خود یا add to your story به استوری اینستاگرام خودمان اضافه می کنیم.

اگر فقط بخواهیم فقط پست را استوری کنیم در اینجا کار ما به اتمام رسیده است. اما کسی که پستش را در استوری اینستاگرام خود قرار داده ایم متوجه این کار ما نمی شود، مگر اینکه با اینستاگرام و ظرفیت های آن کاملا آشنا باشد.

 

چگونه پیج دیگران را در استوری ( Story ) خود تگ (tag) یا نشانه گذاری کنیم؟!

بعد از آنکه مرحله قبل را برای استوری کردن یک پست از صفحه دیگران پشت سر گذاشتیم، می توانیم پیج اینستاگرام مورد نظر دیگر یا پیج کسی که پستش را استوری می کنیم را در استوری خود تگ کنیم. این کار باعث می شود که از طریق اینستاگرام و به صورت اتوماتیک پیامی به کسی که پیجش را در استوری خود تگ کردیم ارسال کند و آن فرد متوجه استوری کردن ما بشود.

با اینکار می توانیم توجه فرد مورد نظر خودمان را متوجه پیج اینستاگرام خودمان بکنیم و او را به صفحه خود بکشانیم.

اگر استوری که می کنیم استوری خوبی باشد درصد تعامل استوری اینستاگرام ما بالا خواهد رفت.

آموزش کامل تگ کردن دیگران در استوری را در ویدیوی آموزشی کاملی که توسط محسن مقصودی تهیه شده است در ادامه این مقاله می بینید.

چگونه پیج دیگران را در استوری اینستاگرام ( Story ) خود منشن ( mention ) یا نشانه گذاری کنیم؟!

برای منشن کردن دیگران هم مثل نحوه تگ کردن آنها در استوری خودمان پیش خواهیم رفت. بعد از آنکه استوری مورد نظر خود را از پیج اینستاگرامی هدف خودمان انتخاب کردیم. آن را وارد استوری خود می کنیم و سپس با انتخاب گزینه های بالای صفحه در استوری از گزینه منشن یا نشانه گذاری افراد استفاده می کنیم.

در این مرحله با جستجوی آی دی پیج اینستاگرام فرد مورد نظر خود می توانیم پیج او را در استوری خود منشن کنیم.

در ویدیو پایین آموزش کامل استوری، تگ و منشن کردن پست دیگران در صفحه خودمان را آموزش داده ایم.

لطفا با دقت ببینید و اگر سوالی داشتید در زیر همین مقاله کامنت بگذارید.

همینطور می تونید در انتشار آگاهی سهیم شوید او این مقاله آموزشی رو در شبکه های اجتماعی یا وبسایت خودتان به اشتراک بگذارید

ممنون از اینکه تا انتهای این مقاله با ما بودید.

آموزش تگ کردن در اینستاگرام آپارات

 

2 دیدگاه برای “چگونه پست دیگران را در استوری اینستاگرام خود بگذاریم و تگ و منشن کنیم؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فقط برای افراد هدفمند

همین الان دانلود کنید

درسته، این فرم‌ها بصورت رایگان برایتان ارسال می‌شود
همین الان برام ایمیل شود
هیچ اتفاقی، اتفاقی نمی‌افتد
close-link