کلید طلایی گم شده

کلید طلایی

کلید طلایی عنوان آشنایی برای ما ایرانی‌هاست. خیلی از انسانهای تاثیرگذار از آن استفاده کرده‌اند. مثلا دکتر حسن روحانی رئیس جمهور وقت که از خود کلید برای القای در دست داشتن راهکارها استفاده کرد.

هر کدام از ما دارای کلیدهای طلایی منحصر بفرد خودمان هستم. اما بعضی از این کلیدها در تعداد زیادی از ما انسان‌ها به کار بسته شده و نتیجه داده‌اند.

تلاش می‌کنم در مقاله‌های سایت و همینطور صفحه‌های خودم در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌ رسانها به این کلید‌ها بیشتر بپردازم.

کلید طلایی اقدام کردن

این کلید طلایی یکی از شاه‌ کلید ها به شمار می‌رود و برای خود من بسیار مسئله ساز بوده است. در بخش‌های زیادی از زندگی خودم صرفا به تلنبار کردن اطلاعات پرداخته‌ام. در حالی که با به کارگیری بخش کوچکی از اطلاعاتی که داشتم می‌توانستم نتایج بزرگی را خلق کنم.

با بررسی موانع مختلفی که برای هر کدام از ما وجود دارد، به این کلید طلایی رسیدم که دست از انباشت اطلاعات که شاید اصلا به کارم نیایند بردارم و دست به اقدام بزنم.

هر کدام از ما انسانها در هر مرحله یا شرایط از کسب و کار یا زندگی که باشیم حتما دانش، مهارت یا اطلاعاتی را داریم که می‌تونه به خیلی از هم نوعانمون کمک کنه و کارشون رو راه بندازه یا اونها رو به نتیجه برسونه، اما همچنان این دانش و مهارت رو بروز نمی‌دهیم یا به اجرا نمی‌گذاریم. برای این موضوع و اینکه چرا به این سمت رفته‌ایم دلایل مختلفی وجود دارد مثل نداشتن انظباط فردی یا داشتن یکسری باورهای بازدارنده.

ویدیو کلیپ کلید طلایی گم شده

این روزها توجه کاربران اینترنتی به محتوای ویدیویی بسیار بالا رفته، بخصوص در شبکه‌های اجتماعی. از همین رو من هم بسیاری از محتواهای مکتوب خودم رو سعی می‌کنم در قالب ویدئو در شبکه‌های اجتماعی مربوط به خودم منتشر کنم که می‌تونند به دوستانی که علاقمند به تغییر هستند کمک کنه.

در اینجا هم ویدیویی در رابطه با کلید طلایی اقدام کردن رو با شما به اشتراک می‌گذارم.

معرفی چند روش برای اقدام گرایی

قبل از اینکه وارد این مبحث بشم، به شما عرض می‌کنم که بسیار دوستتان دارم. و این دوست داشتن بخاطر ارزش بسیار بالایی است که هر شما از شما عزیزانم دارید.

در حوزه آموزش و بخصوص یادگیری علوم ذهنی، مطالب بسیار مهمی وجود دارد که دانستن آنها می‌تواند تغییر شگرفی در کسب و کار و زندگی ما ایجاد کند. اما در این میان استفاده کردن از این اطلاعات است که ارزش بسیاری دارد. یعنی صرفا با مطالعه و دیدن این مطالب نمی‌توانیم کار به جایی ببریم. مگر اینکه این دانسته‌ها رو بکار ببندیم.

حتما جایی شنیدید یا خوندید که می‌گن؛ با خوندن کتاب آشپزی نمی‌توان به آشپز ماهر تبدیل شد.

اما اما اما خبر بسیار مهم اینه که هر کدام از ما به روش خودمان می‌توانیم مسیر کوتاه اما نتیجه‌بخش خودمان را بر پایه اطلاعات درست پایه ریزی کنیم. پس لازمه که وقتی با دانش یا مهارت جدیدی آشنا می‌شویم، اونها رو در زندگیمون به کار ببندیم و توی کسب و کارمون تستشون کنیم.

استفاده از دانش جدید در زندگی و کسب و کار به ما قدرت حرکت درست می‌ده و البته بکار بستنشون باعث می‌شه که اعتماد به نفس ما در انجام آنها بالاتر برود.

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فقط برای افراد هدفمند

همین الان دانلود کنید

درسته، این فرم‌ها بصورت رایگان برایتان ارسال می‌شود
همین الان برام ایمیل شود
هیچ اتفاقی، اتفاقی نمی‌افتد
close-link